Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2018 року

04.02.2019

04.02.2019                                                                                                         № 18

Про  стан   виконавської

дисципліни за підсумками    2018 року

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  з  метою поліпшення організаційної складової під час здійснення  контролю  за  виконанням  в  районі  завдань,  визначених  законами України, постановами  Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної  та  районної  державних  адміністрацій  проведений  моніторинг:

За звітний  період зареєстровано 3010 документів на контроль  поставлено 817 документів (27,1%) в тому числі: розпоряджень голови  облдержадміністрації – 46;  доручень голови облдержадміністрації – 159;  листів  облдержадміністрації – 228;  листів  департаментів,  управлінь та відділів  облдержадміністрації – 147;  депутатських  запитів та звернень – 25;  адвокатських  запитів – 28;  інших  документів – 87;  вимог прокуратури – 10;  телефонограм – 38;  протоколів  комісій – 12;   рішень  – 37.

Упродовж  звітного  періоду підлягало виконанню 2134 документа  органів  виконавчої  влади  вищого  рівня,  які  повністю  відпрацьовані.

За 2018 рік  на  контроль  поставлено  28  розпоряджень  голови  райдержадміністрації,  що  становить 7,36 % від загальної  кількості виданих розпоряджень (380). Станом на 01.01.2019 року на контролі знаходиться  9  розпоряджень  голови  райдержадміністрації,  термін  виконання  яких  не  настав.

За звітний період  підлягало опрацюванню 28 розпоряджень голови райдержадміністрації,  якими  визначено  67 завдань,  із них: 56 - виконано, у стадії   виконання   (щоквартальні,  щомісячні) –11.

Протягом  2018 року  головою райдержадміністрації  дано  257  доручень, підлягало  виконанню 223 доручення, з них  надано інформації про виконання всіх  доручень голови райдержадміністрації.   Станом на 01.01.2019 на контролі перебуває 41 доручення голови райдержадміністрації, термін  виконання яких  не  настав.

З метою удосконалення роботи щодо здійснення контролю за виконанням завдань, визначених органами виконавчої влади вищого рівня та власних документів:

1.  Зобов’язати  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та  рекомендувати  виконавчим  комітетам  міської   і  сільських  рад  розглядати стан виконавської дисципліни за підсумками півріччя та року, проаналізувати хід виконання документів, що знаходяться на контролі, провести заходи щодо вдосконалення системи внутрішнього контролю за виконанням документів, підвищити вимогливість до працівників щодо неухильної  та  своєчасної  реалізації  завдань.

Про проведену роботу поінформувати загальний відділ апарату райдержадміністрації  до  10.07.2019 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 02.08.2018  № 234 „Про стан виконавської дисципліни  за  підсумками  першого півріччя 2018 року”.

3.  Контроль  за  виконанням   розпорядження  покласти на керівника апарату райдержадміністрації Лисенка М.В.

районної державної

адміністрації                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ