Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2019 року

м. Решетилівка

№ 28

Про стан виконавської дисципліни за підсумками 2019 року

Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою поліпшення організаційної складової під час здійснення контролю за виконанням в районі завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій проведений моніторинг:

За звітний  період зареєстровано 2470 документів на контроль поставлено 623 документи (25,2%) в тому числі: розпоряджень голови облдержадміністрації – 32; доручень голови облдержадміністрації – 38;  листів облдержадміністрації – 174;  листів департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації – 266; адвокатських запитів – 12; інших документів – 45; вимог прокуратури – 9; телефонограм – 18; протоколів комісій – 11; рішень – 18.

Упродовж звітного періоду підлягало виконанню 2077 документів органів виконавчої влади вищого рівня, які повністю відпрацьовані, 4 документа виконані з порушенням терміну виконання, що становить 0,19% від загальної кількості контрольних документів.

За 2019 рік на контроль поставлено 30 розпоряджень голови райдержадміністрації, що становить 13,1% від загальної кількості виданих розпоряджень (229). Станом на 01.01.2020 року на контролі знаходиться 5 розпоряджень голови райдержадміністрації, термін виконання яких не настав.

За звітний період підлягало опрацюванню 27 розпоряджень голови райдержадміністрації, визначено 58 завдань, із них: 51 - виконано, у стадії виконання (щоквартальні, щомісячні) –7.

За 2019 рік головою райдержадміністрації дано 210 доручень, підлягало виконанню 188 доручень, з них надано інформації про виконання всіх доручень голови райдержадміністрації. Станом на 01.01.2020 на контролі перебуває 21 доручення голови райдержадміністрації, термін виконання яких не настав.

З метою удосконалення роботи  щодо здійснення контролю за виконанням завдань, визначених органами виконавчої влади вищого рівня та власних документів:

1. Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендувати виконавчим комітетам міської і сільських рад розглядати стан виконавської дисципліни за підсумками півріччя та року, проаналізувати хід виконання документів, що знаходяться на контролі, провести заходи щодо вдосконалення системи внутрішнього контролю за виконанням документів, підвищити вимогливість до працівників щодо неухильної та своєчасної реалізації завдань.

Про проведену роботу поінформувати сектор документообігу та контролю апарату райдержадміністрації до 10.07.2020 року.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 02.08.2019 № 119 „Про стан виконавської дисципліни за підсумками першого півріччя 2019 року”.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Лисенка М.В.

Виконувач

обов’язків  голови                                                                           А.КОЛЕСНІЧЕНКО