Про створення комісії по забезпеченню контролю за системами водопостачання та водовідведення, проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів на території Решетилівського району на період карантину

м. Решетилівка

№ 73

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання пункту 3 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, введеної в дію Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020:

1. Створити комісію по забезпеченню контролю за системами водопостачання та водовідведення, проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів на території Решетилівського району на період карантину та затвердити її склад (додається).

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО