Про створення комісії щодо розгляду заяв з виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

06.02.2019

06.02.2019                                                                                                            № 20

Про створення комісії щодо розгляду заяв  з виплати грошової  компенсації  за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які  захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів  їх  сімей

Відповідно до статей 6, 18, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністраці”,  частини   другої  статті  97  Бюдже­тного  кодексу  України, статті  48  Житлового  кодексу Української РСР,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 19.10.2016 № 719 „Питання забезпечення житлом деяких  категорій  осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну  цілісність  України,  а  також  членів  їх  сімей”:

1.  Створити  комісію щодо  розгляду заяв з виплати грошової компенсації  за  належні  для  отримання  жилі  приміщення  деяким  категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет  та територіальну цілісність України,  а також членів їх сімей (далі - Комісія) та  затвер­дити  її  склад (додається).

2. Комісії  при виконанні своїх завдань керуватись Конституцією і законами  України,  актами  Президента України та Кабінету Міністрів України,  розпоря­дженнями  голови обласної державної адміністрації та іншими  норматив­но-правовими  атами.

3.  Визнати  таким,  що втратило чинність, розпорядження голови районної  державної  адміністрації  від  03.11.2016  № 276 „Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І – ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, про виплату грошової компенсації”.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір