Про створення комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

02.08.2019

02.08.2019                                                                                                         № 121

Про створення комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби  щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету  місцевим  бюджетам

Відповідно  до  статей  6,  13,  39  Закону  України  „Про  місцеві  державні адміністрації”,  пункту  7  Порядку  та  умов  надання  у  2019  році субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні  роботи,  придбання  житла  та  приміщень  для  розвитку сімейних   та   інших  форм  виховання,  наближених  до  сімейних,  забезпечення житлом   дітей-сиріт,   дітей,   позбавлених   батьківського  піклування,  осіб  з  їх числа,  затверджених  постановою  Кабінету Міністрів України  від  15  листопада  2017  року  № 877 (в  редакції  постанови  Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), з метою формування пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету  місцевим  бюджетам  та  визначення  дітей,  яким  буде  придбано житло  або  призначено  грошову  компенсацію:

1.  Створити  комісію  з  питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування  у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам  на  проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до  сімейних,  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування, осіб з їх числа (далі - Комісія) та затвердити  її  склад  (додається).

2. Комісії  при  виконанні своїх завдань керуватись Положенням про Комісію,  Конституцією  і  законами  України,  актами  Президента  України  та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями  голови обласної державної адміністрації   та   іншими   нормативно-правовими   актами.

3. Контроль  за  виконанням  розпорядження покласти на заступника голови  районної  державної  адміністрації  Колесніченка А.В.

Виконувач обов’язків голова

районної  державної

адміністрації                                                                       І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір