Про створення комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури та затвердження його складу

13.02.2019

13.02.2019                                                                                                             № 29

Про створення комітету доступності осіб з інвалідністю та  інших   маломобільних    груп

Відповідно до статті 6 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”  та  Закону  України  від 19.12.2017 № 2249-VIII „Про внесення змін  до  деяких  законодавчих  актів  України”:

1. Створити комітет доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної   інфраструктури   (далі – комітет).

2.  Затвердити  склад  комітету,  що  додається.

3.  Комітету  у  своїй  діяльності  керуватися  Конституцією  і  законами України,  актами  Президента  України  і  Кабінету  Міністрів  України,  а також,  наказом від 08.09.2006 № 300/339 Міністерства будівництва, архітектури  та  житлово-комунального  господарства  України  та  Міністерства праці та соціальної політики України „Про затвердження типового положенням про комітети забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної  інфраструктури”.

4.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження  голови районної державної адміністрації від 10.12.2007 № 528 „Про створення  комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при  районній  державній  адміністрації”  (зі змінами).

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad_komitetu.doc36.5 КБ