Про створення постійно діючої комісії із списання, приймання та передачі матеріальних цінностей з балансу райдержадміністрації

29.01.2020

29.01.2020                                                                                                          №  21

Про створення  постійно  діючої

комісії  із  списання,  приймання

та передачі матеріальних цінностей

з балансу райдержадміністрації

Відповідно до Національних положень (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 „Основні засоби”,  123 „Запаси”, затверджених  наказом  Міністерства  фінансів  України  від 12.10.2010 № 1202,  Методичних  рекомендацій  з  бухгалтерського  обліку основних засобів, запасів  суб’єктів  державного  сектору,  затверджених  наказом  Міністерства фінансів  України  від  23.01.2015 № 11,  пункту  9  Порядку  списання  об’єктів державної  власності,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  08.11.2007  №  1314 (із змінами),   для   встановлення  факту непридатності  майна  і   неможливості  або  неефективності  проведення  його відновлювального  ремонту,  для  оформлення  необхідної  документації  на його списання,  пункту  8  Положення  про  порядок  передачі  об’єктів  права державної  власності,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  21.09.1998  № 1482:

1.  Створити постійно діючу комісію із списання, приймання та передачі матеріальних  цінностей  у складі п’яти осіб:

Лисенко

Максим Вікторович

-     керівник апарату райдержадміністрації,  голова комісії

Члени комісії:

Бережна

Оксана  Олександрівна

- завідувач сектору документообігу та контролю  апарату райдержадміністрації

Вовк

Людмила  Вікторівна

- головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

Тригуб

Юрій Володимирович

- начальник відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату  райдержадміністрації

Чех

Лідія Миколаївна

- начальник відділу управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної  роботи апарату райдержадміністрації

2.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної  адміністрації  від 05.11.2018  № 324  „Про створення постійно діючої  комісії  із  списання,  приймання  та  передачі  матеріальних  цінностей  з  балансу  райдержадміністрації”.

3.   Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач  обов’язків  голови

районної  державної

адміністрації                                                                 А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір