Про створення прийомної сім’ї Найденова Вячеслава Вікторовича, Найденової Світлани Василівни та влаштування до неї дитини, позбавленої батьківського піклування

15.01.2019

15.01.2019                                                                                                              № 7

Про  створення  прийомної  сім’ї

Найденова  Вячеслава  Вікторовича,

Найденової  Світлани  Василівни

та влаштування  до неї  дитини,

позбавленої батьківського піклування

Відповідно до статей 6, 13, 23, 41  Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 1, 3 Закону України „Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постанови Кабінету Міністрів України № 565 від 26.04.2002 „Про затвердження Положення про прийомну сім’ю”, враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації від 14.01.2019, на  підставі  заяв  громадян  Найденова В.В.,  Найденової С.В. та висновку  служби  у  справах  дітей  райдержадміністрації:

1. Створити прийомну сім’ю Найденова Вячеслава Вікторовича, 05.05.1966 року народження та Найденової Світлани Василівни, 24.03.1970 року народження,  на їх власній житловій площі за адресою: Полтавська обл., Решетилівський  р-н,  с.. Коржі,  вулиця  Польова,  5.

2. Службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  (Гмиря Ю.А.):

влаштувати 15.01.2019 на виховання та спільне проживання в прийомну сім’ю дитину, позбавлену батьківського піклування Шутову Аліну Олександрівну, 02.03.2010   року  народження,  (згідно  з  додатком);

підготувати  договір  про  влаштування на виховання та спільне проживання  дитини  у  прийомній  сім’ї;

надати  прийомним  батькам  документи  на  прийомну  дитину;

здійснювати контроль за умовами проживання та виховання дитини в прийомній  сім’ї;

щороку  готувати  звіт  про  стан  утримання  і  розвиток дитини в прийомній  сім’ї та надавати його до 15 січня службі у справах дітей   Полтавської  обласної  державної адміністрації.

3. Покласти на прийомних батьків Найденова В.В. та Найденову С.В.  персональну відповідальність за збереження життя, здоров’я, фізичний і психічний  розвиток  прийомної дитини.

4.  Районному  центру  соціальних  служб для сім’ї, дітей та молоді (Даценко  С.М.):

закріпити  соціального  працівника  за  прийомною  сім’єю;

забезпечити  здійснення  соціального супроводження з метою надання комплексу  послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування  на  період  перебування  в  ній  прийомної  дитини;

надавати службі у справах дітей райдержадміністрації інформацію про ефективність  функціонування  прийомної  сім’ї   щороку  до  25  грудня.

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко  Г.І.):

призначити та забезпечити  виплати державної соціальної допомоги на прийомну дитину та грошового забезпечення за надання соціальних послуг у прийомній  сім’ї  Найденовій  Світлані  Василівні;

здійснювати  зазначені  виплати  щомісяця  до  20  числа.

6. Рекомендувати директору комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської ь області”  (Черкун Ю.Є.):

забезпечити проходження двічі на рік прийомною дитиною медичного огляду  та,  у  разі  потреби,  здійснення  диспансерного  нагляду  за  ними;

надавати  службі у справах дітей райдержадміністрації інформацію про стан здоров’я прийомної дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій  лікарів  щороку  до  25  грудня.

7. Рекомендувати  Комунальному некомерційному підприємству „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської  області” (Лугова  Н.І):

7.1. Визначити  сімейного  лікаря  (за згодою) загальної практики сімейної  медицини  за принципом територіального обслуговування для надання  медичних  послуг  дитині,  яка  влаштована  до  прийомної  сім’ї;

7.2. Надавати  службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  звіт  про стан здоров’я прийомної дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій   сімейного  лікаря  щороку  до  25  грудня.

8. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Зінченко.В.Г.):

забезпечити право прийомної дитини на здобуття загальної середньої освіти,  а  у  разі  потреби – індивідуального  навчання;

надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та приладдя, систематичність  відвідування  уроків,  своєчасність  і  якість  виконання дитиною  домашніх  завдань,  відвідування  гуртків, секцій, позашкільних заходів,  участь  прийомних  батьків  у  вихованні  дитини  щороку  до  25 грудня.

забезпечити  прийомну  дитину  щорічним  пільговим оздоровленням.

9. Рекомендувати Решетилівському відділенню поліції Глобинського відділу поліції  ГУНП  в  Полтавській  області (Перепелиця В.В.) надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про наявність/відсутність проявів асоціальної поведінки з боку прийомної дитини та з боку прийомних батьків  щороку до 25 грудня.

10. Координацію  роботи  по виконанню розпорядження покласти на службу у справах дітей райдержадміністрації (Гмиря Ю.А.),  контроль – на заступника   голови   райдержадміністрації  Колесніченка  А.В.

районної  державної

адміністрації                                                                                   Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ