Про створення районної комісії з інвентаризації штучно створених водних об’єктів та гідротехнічних споруд

09.04.2019

09.04.2019                                                                                                             № 64

Про   створення   районної

комісії    з     інвентаризації

штучно  створених  водних

об’єктів  та  гідротехнічних

споруд

Відповідно  до  вимог  Цивільного,  Водного  та  Земельного  кодексів України,   законів   України  „Про  місцеві  державні  адміністрації”,  „Про   оренду  державного  та  комунального  майна”,  „Про  аквакультуру”,  на  виконання  розпорядження  голови  обласної  державної  адміністрації  від 25.02.2019 № 127 „Про стан гідротехнічних споруд водних об’єктів (водосховищ і ставків) на території Полтавської області” та з метою упорядкування і безпечної експлуатації безгосподарських гідротехнічних споруд  на  штучно  створених  водних  об’єктах  (водосховищах  і  ставках) Решетилівського  району:

1. Відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації (Хлистун О.А)  створити районну комісію з інвентаризації  штучно  створених  водних  об’єктів  та  гідротехнічних  споруд на  території  Решетилівського  району  (додається).

2. Відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  (Хлистун О.А) розробити  та  затвердити  акт  обстеження  та  інвентаризації  штучно  створених водних об’єктів (водосховищ,  ставків)  та  гідротехнічних  споруд  (додається).

3.  Районною  комісією з інвентаризації штучно створених водних об’єктів та гідротехнічних споруд, провести інвентаризацію гідротехнічних споруд  на  штучно  створених  водних  об’єктах  з  визначенням  їх  технічного стану  та  власника  (балансоутримувача)  або  скласти  перелік без господарських  гідротехнічних  споруд  на   території   Решетилівського району до  26.07.2019 року.

4. Голові районної комісії акти інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних   споруд,   складені   окремо  по  кожному  водосховищу  і  ставку   та   їх   гідротехнічних  спорудах  районною  комісією  надати   разом  з відомістю Регіональному офісу водних ресурсів у Полтавській  області  до  01.08.2019 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника  голови  райдержадміністрації  Черкуна І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації

ДолученняРозмір