Про створення робочої групи щодо здійснення аналізу функціонування закладів освіти Решетилівського району у 2020 році

28.01.2020

28.01.2020                                                                                                              № 16

Про  створення робочої групи щодо здійснення аналізу функціонування закладів освіти Решетилівського району  у  2020  році

Відповідно   до  Законів  України   „Про місцеві  державні  адміністрації”, „Про  освіту”, „Про  загальну  середню  освіту”,   „Про  дошкільну  освіту”, „Про  позашкільну  освіту”,  на  виконання  пункту  2  рішення  Решетилівської районної  ради  від  20.12.2019 року № 650-33-VII „Про інформацію керівництва районної державної адміністрації та районної ради щодо негативної  ситуації  в  галузі  освіти  району  та  шляхи  виходу  з  неї”:

1. Затвердити склад робочої групи щодо здійснення аналізу функціонування  закладів  освіти  Решетилівського району у 2020 році, що додається.

2.  Робочій  групі:

провести  аналіз функціонування закладів освіти Решетилівського району;

за результатами роботи підготувати пропозиції щодо функціонування закладів  освіти  Решетилівського  району  в  2020  році.

3.  Контроль  за виконанням   розпорядження   залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір