Про створення робочої групи щодо здійснення комплексної перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Лиманської Другої сільської ради

03.06.2019                                                                                                           № 91

Про  створення  робочої  групи

щодо  здійснення  комплексної

перевірки виконання  делегованих

повноважень органів виконавчої

влади  виконкомом  Лиманської

Другої сільської  ради

Відповідно     до      постанови      Кабінету      Міністрів     України       від  09  березня  1999 року  № 339 „Про  затвердження  Порядку  контролю здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів  виконавчої  влади”,   розпорядження   голови  райдержадміністрації  від 27 квітня 2011 року  № 329 „Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади”   на  виконання  плану  організації  контролю  за  здійсненням   органами   місцевого   самоврядування  делегованих  повноважень органів виконавчої влади,  затвердженого  головою  райдержадміністрації    28  грудня 2018 року:

1. Провести  з 10 по 14 червня 2019 року  комплексну  перевірку виконання   делегованих   повноважень  органів  виконавчої  влади  виконкомом    Лиманської  Другої   сільської    ради  за  період  з  01.05.2015  по 01.06.2019  року.

2.  Для  проведення  комплексної  перевірки  затвердити  склад   робочої групи,  що  додається.

3.  За  наслідками  перевірки  членам робочої групи до 27 червня 2019 року  подати    відповідні  довідки  до сектору  управління  персоналом   апарату   райдержадміністрації   для   складання  акту.

4. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на   керівника  апарату    райдержадміністрації   Лисенка М.В.

районної державної

адміністрації                                                                    Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad_do_no.doc47 КБ