Про створення робочої групи щодо здійснення комплексної перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Покровської сільської ради

05.03.2020

05.03.2020

м. Решетилівка

№ 58

Про створення робочої групи щодо здійснення комплексної перевірки виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Покровської  сільської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 1999 року № 339 „Про затвердження Порядку контролю здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади”, розпорядження голови райдержадміністрації від 27 квітня 2011 року № 329 „Про організацію контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади”, на виконання Плану організації в районі контролю за здійсненням органами та посадовими особами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, затвердженого виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації 16 грудня 2019 року:

1. Провести з 17 по 20 березня 2020 року комплексну перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Покровської сільської ради за період з 01.09.2016 по 01.03.2020 року.

2. Для проведення комплексної перевірки затвердити склад робочої групи, що додається.

3. За наслідками перевірки членам робочої групи до 27 березня 2020 року подати відповідні довідки до відділу управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації для складання акту.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Лисенка М.В.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
sklad_do_no58.doc48.5 КБ