Про утворення тендерного комітету Решетилівської районної державної адміністрації

12.03.2020

12.03.2020

м. Решетилівка

№ 65

Відповідно до статті 6, пункту 9 статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 11 частини першої статті 8 та частини п’ятої статті 11 Закону України „Про публічні закупівлі”, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.03.2016 № 557 „Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)” та з метою забезпечення неупередженості та прозорості тендерних процедур закупівлі товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти:

1. Затвердити склад тендерного комітету Решетилівської районної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити Положення про тендерний комітет Решетилівської районної державної адміністрації (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 01.08.2016 № 194 „Про призначення уповноважених та відповідальних осіб за проведення електронних закупівель”.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
no65_vid_12.03.2020.doc33 КБ