Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування та припинення функціонування прийомної сім’ї

22.05.2019

22.05.2019                                                                                                              № 81

Про вибуття дитини, позбавленої батьківського піклування та  припинення функціонування прийомної  сім’ї

Відповідно  до  статей  6, 13, 23, 41  Закону України „Про місцеві державні  адміністрації”, статті 1, 3 Закону України „Про забезпечення організаційно - правових умов соціального  захисту  дітей - сиріт  та  дітей, позбавлених  батьківського піклування”, постанови  Кабінету Міністрів України від 26.04.2002  № 565 „Про  затвердження  Положення  про  прийомну сім’ю”,   враховуючи   рекомендації  Комісії  з  питань  захисту  прав  дітей   при  райдержадміністрації   від  22 травня 2019 року,  на  підставі   заяв  Найденова  Вячеслава  Вікторовича  та  Найденової  Світлани  Василівни:

1. Вважати такою, що вибула з прийомної сім’ї Найденова В.В., Найденової  С.В.,  дитину,  позбавлену  батьківського  піклування,  Шутову Аліну  Олександрівну,  02.03.2010  року  народження,  у  зв’язку  з  відсутністю взаєморозуміння  батьків  та  дитини.

2. Припинити функціонування прийомної сім’ї Найденова В.В., Найденової  С. В.  за  адресою:  Полтавська  обл., Решетилівський р-н, с.. Коржі, вул.  Польова, 5.

3.  Припинити  дію  договору  від 15.01.2019 року  № 1 „Про  влаштування  дитини  на  спільне  проживання  у  прийомну  сім’ю”  укладеного  між  Найденовим В.В.,  Найденовою С.В.  та  Решетилівською районною  державною  адміністрацією.

4.  Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО