Про вибуття осіб з числа дітей-сиріт із прийомної сім’ї

22.05.2019

22.05.2019                                                                                                              № 85

Про вибуття  осіб  з  числа  дітей-сиріт  із  прийомної  сім’ї

Відповідно  до  статей  6, 13, 23, 41  Закону України „Про місцеві державні  адміністрації”,  статті  245  Сімейного  кодексу  України,  статті  1,  3 Закону  України  „Про  забезпечення  організаційно - правових умов соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 26.04.2002  № 565 „Про  затвердження  Положення  про  прийомну  сім’ю”,   враховуючи   рішення  Комісії  з  питань  захисту  прав  дитини  при  райдержадміністрації від  22 травня 2019 року,  на  підставі   заяв  Ханка  Миколи  Вікторовича, Ханко  Олени  Іванівни,  Михайлова  Станіслава  Сергійовича,  Спесивцевої Юлії  Андріївни:

1.  Вважати   такими,  що  вибули  із  прийомної  сім’ї  Ханка  М.В., Ханко О.І.  осіб  з  числа  дітей-сиріт  Спесивцеву  Юлію  Андріївну,  14.03.1999 року народження,  Михайлова  Станіслава  Сергійовича,  25.01.2000 року  народження,  у  зв’язку  з  повноліттям.

2. Рекомендувати  Державному  навчальному  закладу  „Решетилівський професійний  аграрний  ліцей  ім.  І.Г. Боровенського”  зарахувати  особу  з числа  дітей-сиріт,  Спесивцеву  Юлію  Андріївну, 14.03.1999  року народження,  на  повне  державне  утримання  та  забезпечити  гуртожитком.

3. Рекомендувати  Державному  навчальному  закладу  „Полтавське  вище міжрегіональне  професійне  училище”  зарахувати  особу  з  числа  дітей-сиріт, Михайлова Станіслава Сергійовича, 25.01.2000 року народження, на повне державне  утримання  та  забезпечити  гуртожитком.

4.  Службі  у  справах   дітей   райдержадміністрації   (Гмиря  Ю.А.) внести зміни до договору про влаштування на виховання та спільне проживання  дітей  та  осіб  у  прийомній  сім’ї   Ханка  М.В.,  Ханко  О.І.

5. Покласти  на  Ханка  М.В.,  Ханко  О.І.  персональну  відповідальність за  життя,  здоров’я,  фізичний  і  психічний  розвиток  дітей-вихованців.

6. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко   І.Г.)      здійснити    перерахунки    на     отримання     державної соціальної  допомоги  на  прийомних  дітей і грошового забезпечення прийомній   матері   Ханко О.І.

7.  Визнати таким,  що втратив чинність,  додаток  до  договору  від 28.08.2018  № 2  про  влаштування  дітей  на  спільне  проживання  у   прийомну сім’ю.

8. Контроль  за   виконанням   розпорядження    залишаю   за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО