Про вибуття особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування із прийомної сім’ї

23.04.2019

23.04.2019                                                                                                            № 72

Про  вибуття  особи   з  числа  дітей,

позбавлених   батьківського

піклування   із  прийомної   сім’ї

Відповідно  до  статей  6, 13, 23, 41  Закону України „Про місцеві державні   адміністрації”,   статті   245   Сімейного   кодексу   України,   статті  1,  3  Закону  України  „Про  забезпечення  організаційно-правових   умов  соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від 26.04.2002  № 565  „Про затвердження Положення про прийомну сім’ю”, враховуючи  рекомендації  Комісії з  питань  захисту  прав  дитини при райдержадміністрації  від  23  квітня  2019  року,   на  підставі   заяви  Білаша  Івана  Анатолійовича   та    Книш   Ірини    Анатоліївни:

1.  Вважати  таким,  що  вибув  із  прийомної  сім’ї  Книш І.А., особу   з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, Білаша Івана Анатолійовича, 21.12.2000  року народження, у зв’язку з повноліттям вихованця   та   на   підставі   його  заяви.

2. Рекомендувати  Національному  університету „Чернігівський колегіум”  імені  Т.Г. Шевченка  зарахувати  особу  з  числа  дітей,  позбавлених батьківського  піклування,  Білаша  Івана  Анатолійовича, 21.12.2000 року народження,  на   повне   державне   утримання   та   забезпечити   гуртожитком.

3.  Службі   у  справах  дітей   райдержадміністрації   (Гмиря Ю.А.)   внести  зміни   до  договору  про  влаштування  на  виховання  та спільне   проживання   дітей   та   осіб   у   прийомній   сім’ї   Книш  І.А.

4. Покласти на Книш І.А. персональну відповідальність за життя, здоров’я,   фізичний   і   психічний   розвиток   дітей-вихованців.

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко  І.Г.)  здійснити  перерахунки  на отримання державної соціальної  допомоги  на  прийомних  дітей  і грошового забезпечення  прийомній  матері  Книш  І.А.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації   від   13.03.2017  № 77  „Про  вибуття  вихованця   з дитячого  будинку  сімейного  типу  та переведення дитячого будинку сімейного  типу  у  статус  прийомної   сім’ї”.

7. Визнати  таким, що  втратив  чинність, договір  від  13.03.2017  № 1  про  влаштування  дітей  на  спільне  проживання  у  прийомну  сім’ю.

8. Контроль за виконанням розпорядження  покласти  на  заступника голови    районної   державної   адміністрації   Колеснічнка А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН