Про видачу матеріальних цінностей з матеріального резерву

м. Решетилівка

№ 79

Про видачу матеріальних цінностей з матеріального резерву

Відповідно до статті 19, 98 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775 „Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, статті 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 „Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, врахувавши лист Комунального некомерційного підприємства „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області” від 23.03.2020 № 01-11/295 та з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків можливої надзвичайної ситуацій, спричиненої поширенням територією України гострої респіраторної хвороби COVID-19:

1. Передати шляхом безоплатної передачі з матеріального резерву райдержадміністрації Комунальному некомерційному підприємству „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області” засоби індивідуального захисту згідно додатку.

2. Рекомендувати Комунальному некомерційному підприємству „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області” забезпечити цільове використання виділених засобів індивідуального захисту.

3. Зобов’язати Комунальне некомерційне підприємство „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської області” повернути до матеріального резерву Решетилівської райдержадміністрації не використані засоби індивідуального захисту, перелічені у додатку та надати відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації звіт про цільове використання майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження щорічно до 31 грудня.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації  (Хлистун Ю.В.)   забезпечити  документальну    передачу

матеріальних засобів згідно додатку.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                      І.ЧЕРКУН

ДолученняРозмір
dod_do_no79.doc30 КБ