Про виділення коштів на надання пільг інвалідам по зору

16.01.2019

16.01.2019                                                                                                           № 10

Про виділення коштів на надання пільг інвалідам по зору

Відповідно до рішення  районної  ради  сьомого  скликання  від 21.12.2018   № 550-26-VII   „Про  районний  бюджет  на 2019  рік” (26  сесія):

1. Виділити кошти в сумі 7 392 гривні 96 копійок (сім тисяч триста дев’яносто дві гривні 96 копійок)  на відшкодування витрат підприємствам – надавачам  послуг   (список  додається)  для  надання  пільг  інвалідам  по  зору.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати  вказані  видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання   районної   Комплексної   програми  соціального  захисту  населення Решетилівського   району  на  2016 – 2020  роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І.)   провести   відповідні   виплати.

районної  державної

адміністрації                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
spisok.doc25.5 КБ