Про виділення коштів на надання пільг інвалідам по зору

13.03.2019                                                                                                           № 47

Про  виділення  коштів  на надання  пільг  інвалідам по зору

Відповідно до рішення  районної  ради  сьомого  скликання  від 21.12.2018  № 550-26-VII  „Про  районний  бюджет  на  2019  рік” (26  сесія):

1. Виділити  кошти  в  сумі 14 967 гривень 03 копійки (чотирнадцять тисяч  дев’ятсот шістдесят сім гривень 03 копійки)  на  відшкодування  витрат підприємствам – надавачам послуг (список додається) для  надання  пільг  інвалідам   по   зору.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати  вказані  видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання   районної   Комплексної   програми  соціального  захисту  населення Решетилівського   району   на  2016 – 2020  роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І.)  провести  відповідні   виплати.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної                                                                         І. ЧЕРКУН

адміністрації

ДолученняРозмір