Про виділення коштів на надання пільг інвалідам по зору

17.07.2019

17.07.2019                                                                                                           № 110

Про  виділення  коштів  на надання  пільг  інвалідам по зору

Відповідно до рішення  районної  ради  сьомого  скликання  від 21.12.2018  № 550-26-VII  „Про  районний  бюджет  на  2019  рік” (26  сесія):

1. Виділити  кошти  в  сумі  1 468 гривень 51 копійка (одна тисяча чотириста шістдесят вісім гривень 51 копійка) на відшкодування витрат підприємствам – надавачам послуг (список додається) для  надання  пільг  інвалідам   по   зору.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати  вказані  видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання   районної   Комплексної   програми  соціального  захисту  населення Решетилівського   району   на  2016 – 2020  роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І.)  провести  відповідні   виплати.

Виконувач обов’язків голова

районної  державної

адміністрації                                                                               І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір