Про виділення коштів на надання пільги cім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників АТО

13.08.2019

13.08.2019                                                                                                            № 126

Про виділення коштів на надання пільги cім’ї загиблого в Афганістані

воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті  учасників  АТО

Відповідно  до  рішення  районної  ради  сьомого скликання від 21.12.2018  № 550-26-VII  „Про районний бюджет на 2019 рік” (26  сесія):

1. Виділити кошти на відшкодування витрат підприємствам-надавачам послуг (список додається) для надання пільг в сумі 686 гривень 19 копійок (шістсот вісімдесят шість гривень 19 копійок) сім’ї Веклич Миколи Михайловича, жителя міста Решетилівка, як сім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників антитерористичної операції.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати  вказані  видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання районної Комплексної програми соціального захисту населення Решетилівського району  на 2016-2020  роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  (Пономаренко Г.І.)  провести  відповідні  виплати.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                                   І.ЧЕРКУН

ДолученняРозмір