Про виділення коштів на надання пільги сім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників АТО

м. Решетилівка

№ 66

Відповідно до рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2019 року №  651-33-VII „Про районний бюджет на 2020 рік” (33 сесія):

1. Виділити кошти на відшкодування витрат підприємствам-надавачам послуг (список додається) для надання пільг в сумі 4 296 гривень 84 копійки (чотири тисячі двісті дев’яносто шість гривень 84 копійки) сім’ї Веклич Миколи Михайловича, жителя міста Решетилівка, як сім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників антитерористичної операції.

2. Відділу фінансів райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати вказані видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання районної Комплексної програми соціального захисту населення Решетилівського району на 2016-2020 роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Мотузка Н.В.) провести відповідні виплати.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
spisok.doc26 КБ