Про виділення коштів на надання пільги сім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників АТО

12.02.2020

12.02.2020

м. Решетилівка

№ 41

Про  виділення коштів на надання пільги сім’ї загиблого в Афганістані  воїна-інтернаціоналіста, членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників АТО

Відповідно  до  рішення  районної  ради  сьомого скликання від 20.12.2019  № 651-33-VII „Про  районний  бюджет  на  2020 рік” (33 сесія):

1. Виділити кошти на відшкодування витрат підприємствам-надавачам послуг (список додається) для надання пільг в сумі 10 118 гривень 18 копійок (десять тисяч сто вісімнадцять гривень 18 копійок) сім’ї Веклич Миколи Михайловича, жителя міста Решетилівка, як сім’ї загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста,  членам сімей загиблих та зниклих безвісті учасників антитерористичної  операції.

2. Відділу фінансів  райдержадміністрації (Яресько Н.В.) профінансувати  вказані видатки за рахунок коштів, передбачених на виконання районної Комплексної  програми  соціального захисту населення Решетилівського району  на  2016-2020  роки.

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації  (Мотузка Н.В.)  провести  відповідні  виплати.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
spisok_do_no41.doc26.5 КБ