Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету

м. Решетилівка

№ 55

Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету

Відповідно до статті 6, пункту 2 статті 27 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 „Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету”, на виконання протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 26 лютого 2020 року № 2/2020 в зв’язку з відсутністю відповідного державного фінансування, з метою забезпечення індивідуального захисту медичних працівників Комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області” у випадку захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19:

1. Відділу фінансів райдержадміністрації (Яресько Н.В.) виділити з резервного фонду районного бюджету кошти в сумі 10000 (десять тисяч) гривень.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Хлистун Ю.В.) перерахувати вище згадані кошти Комунальному некомерційному підприємству „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області”.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО