Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році

14.08.2019

14.08.2019                                                                                                            № 127

Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  у 2019 році

Відповідно до статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Законів  України  „Про  охорону  дитинства”,  „Про забезпечення  організаційно-правових  умов  соціального  захисту  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Порядку та умов надання у 2019 році  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на  проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення  житлом дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), та  враховуючи  рішення комісії  з  питань  формування  пропозицій  стосовно потреби щодо спрямування  у  2019  році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень   для   розвитку   сімейних   та   інших  форм  виховання, наближених  до  сімейних,  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – комісія) (протокол № 1 від 13.08.2019), затвердженої розпорядженням голови райдержадміністрації  від  02 серпня 2019 року № 121 „Про  створення  комісії  з питань формування  пропозицій  стосовно  потреби  щодо  спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” з метою визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано у 2019 році вищезазначену  субвенцію:

1.  Затвердити  рішення  комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених  до  сімейних,  забезпечення  житлом  дітей-сиріт, дітей,  позбавлених  батьківського  піклування,  осіб  з їх числа, яким визначено потребу щодо спрямування субвенції у 2019 році за напрямом, згідно з додатком.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації  (Мотузка Н.В.)  забезпечити  направлення  цього  розпорядження розпоряднику  субвенції за місцевими бюджетами вищого рівня – Департаменту  соціального  захисту  населення  Полтавської обласної державної  адміністрації.

3. Контроль  за  виконанням цього розпорядження покласти на заступника  голови  районної  державної  адміністрації  Колесніченка  А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір