Про викуп земельної ділянки приватної власності, яка знаходиться на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності

м. Решетилівка

№ 69

Відповідно до положень статей 6, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту „г” статті 140, статей 146, 151 Земельного кодексу України, статей 350, 351 Цивільного кодексу України, Закону України „Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб, чи з мотивів суспільної необхідності”, згідно Договору „Про спільну діяльність щодо викупу земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб з мотивів суспільної необхідності” від 23 серпня 2019 року № 82-02-19 у зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Службі автомобільних доріг у Полтавській області для реконструкції вказаної вище автомобільної дороги, розглянувши клопотання Служби автомобільних доріг у Полтавській області від 02 березня 2020 року № 13-06/164 та звіт про незалежну оцінку майна, виготовлений приватним підприємством „Центр незалежної оцінки та експертизи” 17 лютого 2020 року:

1. Викупити у громадянина Боберського Тараса Васильовича, проживаючого за адресою: село Шамраївка, вулиця Шевченка, будинок 2 належну йому на праві приватної власності, на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 04.12.2018 року № 148064173, земельну ділянку площею 0,65 га за кадастровим номером 5324285600:00:010:0201, для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: село Шамраївка, вулиця Молодіжна, 19 на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності.

2. Вартість земельної ділянки площею 0,65 га за кадастровим номером 5324285600:00:010:0201 для ведення особистого селянського господарства згідно звіту про експертну оцінку виготовленого приватним підприємством „Центр незалежної оцінки та експертизи” від 17 лютого 2020 року, становить 360 329 (триста шістдесят тисяч триста двадцять дев’ять) гривень.

3. Погодити надання у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області викупленої земельної ділянки.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації забезпечити отримання коштів Боберським Т.В. від Служби автомобільних доріг у Полтавській області за викуплену з мотиву суспільної необхідності земельну ділянку та відшкодування документально підтверджених витрат, пов’язаних з оплатою послуг з нотаріального оформлення відповідних документів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО