Про викуп земельної ділянки приватної власності, яка знаходиться за межами населених пунктів на території міста Решетилівка Решетилівської міської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності

12.02.2020

12.02.2020

м. Решетилівка

№ 42

Про  викуп земельної ділянки приватної власності, яка знаходиться за межами населених пунктів на території міста Решетилівка Решетилівської  міської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності

Відповідно до статей 6, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту „г” статті 140, статей 146, 151 Земельного кодексу України, статей 350, 351 Цивільного кодексу України, Закону України „Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб, чи з мотивів суспільної необхідності”, згідно Договору „Про спільну діяльність щодо викупу земельних  ділянок,  які  перебувають  у  власності  фізичних  та юридичних  осіб  з  мотивів  суспільної  необхідності”  від  23  серпня 2019 року

№ 82-02-19 у зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Службі автомобільних доріг у Полтавській області для реконструкції вказаної вище автомобільної дороги, розглянувши клопотання Служби автомобільних доріг у Полтавській області від 23 грудня 2019 року № 01-05/968 та звіт про незалежну оцінку майна, виготовлений приватним підприємством „Центр незалежної оцінки та експертизи” 17 грудня 2019 року, врахувавши Довіреність видану Державним нотаріусом Решетилівської державної нотаріальної контори Кириченко Т.М. від 21 січня 2020 року серія НОК № 354844:

1. Викупити у громадянки Борзенок Оксани Юріївни, яка мешкає за адресою: село Прокопівка, вулиця 50-річчя Перемоги, будинок 29 належну їй на праві приватної власності, на підставі Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 08 жовтня 2019 року № 183922796, земельну ділянку площею 1,2983 га за кадастровим номером 5324255100:30:002:0879, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована на території міста Решетилівка Решетилівської міської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності.

2. Вартість земельної ділянки площею 1,2983 га за кадастровим номером 5324255100:30:002:0879 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, згідно звіту про експертну оцінку виготовленого приватним підприємством „Центр  незалежної  оцінки  та  експертизи” від 17 грудня 2019 року становить 3 542 800 (три мільйони п’ятсот сорок дві тисячі вісімсот) гривень.

3. Погодити Службі автомобільних доріг у Полтавській області надання у постійне користування викупленої земельної ділянки.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Хлистун Ю.В.) забезпечити отримання коштів Дмитренком Юрієм Григоровичем від Служби автомобільних доріг у Полтавській області за викуплену з мотиву суспільної необхідності земельну ділянку та відшкодування документально підтверджених витрат, пов’язаних з оплатою послуг з нотаріального оформлення відповідних документів.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО