Про викуп земельної ділянки приватної власності, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності

08.04.2020

08.04.2020

м. Решетилівка

№ 88

Відповідно до положень статей 6, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту „г” статті 140, статей 146, 151 Земельного кодексу України, статей 350, 351 Цивільного кодексу України, Закону України „Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб, чи з мотивів суспільної необхідності”, згідно Договору „Про спільну діяльність щодо викупу земельних ділянок, які перебувають у власності фізичних та юридичних осіб з мотивів суспільної необхідності” від 23 серпня 2019 року № 82-02-19 у зв’язку з реконструкцією автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, на підставі проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Службі автомобільних доріг у Полтавській області для реконструкції вказаної вище автомобільної дороги, розглянувши клопотання Служби автомобільних доріг у Полтавській області від 02 квітня 2020 року № 13-06/218 та звіт про незалежну оцінку майна, виготовлений приватним підприємством „Центр незалежної оцінки та експертизи” 31 березня 2020 року:

1. Викупити у громадянки Мартиненко Ніни Петрівни, що мешкає за адресою: місто Решетилівка, вулиця Джерельна (Петровського), будинок 11 квартира 2 належну їй на праві приватної власності, на підставі Свідоцтва про право на спадщину від 18 квітня 2017 року № 688, земельну ділянку площею 0,6867 га за кадастровим номером 5324285600:00:010:0203, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована за межами населених пунктів на території Шевченківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області з мотиву суспільної необхідності.

2. Вартість земельної ділянки площею 0,6867 га за кадастровим номером 5324285600:00:010:0203 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно звіту про      експертну оцінку виготовленого приватним підприємством „Центр незалежної оцінки та експертизи” від 31 березня 2020 року, становить 380 671 (триста вісімдесят тисяч шістсот сімдесят одна) гривня.

3. Погодити надання у постійне користування Службі автомобільних доріг у Полтавській області викупленої земельної ділянки.

4. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Хлистун Ю.В.) забезпечити отримання коштів Мартиненко Н.П. від Служби автомобільних доріг у Полтавській області за викуплену з мотиву суспільної необхідності земельну ділянку та відшкодування документально підтверджених витрат, пов’язаних з оплатою послуг з нотаріального оформлення відповідних документів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                     І.ЧЕРКУН