Про визначення підприємства для здійснення функцій робочого органу

03.04.2019

03.04.2019                                                                                                             № 63

Про визначення  підприємства

для  здійснення  функцій

робочого  органу

Відповідно до статті 40 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті  44  Закону  України „Про автомобільний транспорт”,  постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2018 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному  маршруті  загального  користування”  (із змінами), розпорядження  голови районної  державної адміністрації від 27.08.2018  № 262 „Про  затвердження  Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області  13 вересня 2018 року  за № 226/3007, на підставі протоколу засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації)  для здійснення функцій робочого органу  при проведенні конкурсу  з  визначення  пасажирських  перевізників  на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Решетилівського  району  від  02.04.2018 № 1 (додається).

1.  Визнати  переможцем конкурсу з визначення підприємства (організації)  для  здійснення  функцій  робочого органу при проведенні конкурсу  з  визначення  пасажирських  перевізників  на  приміських автобусних  маршрутах  загального користування, що не виходять за межі Решетилівського району (далі – конкурс), Товариство з обмеженою відповідальністю „Полтаватранс” та покласти на нього обов’язки робочого органу  по  організації  забезпечення  і  підготовки  матеріалів  при  проведенні конкурсу.

2. Укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю „Полтаватранс” договір  про  виконання  ним функцій робочого органу при проведенні конкурсу  терміном  на  3  роки.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника  голови  райдержадміністрації  Черкуна І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
protokol_no1_vid_02.04.2019.doc104 КБ