Про визначення уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній адміністрації

29.01.2020

29.01.2020                                                                                                              № 17

Про визначення уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в районній державній  адміністрації

Відповідно  до  статті 2, 3 пункту 1 статті 13 Закону  України „Про  місцеві  державні  адміністрації”,  Закону  України  „Про  запобігання  корупції”,  на  виконання  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  04.09.2013  №  706  „Питання  запобігання  та  виявлення  корупції ”  (зі  змінами):

1. Визначити уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та  структурних підрозділах райдержадміністрації:

- КОЛЕСНІЧЕНКА Антона Володимировича, виконувача обов’язків голови  районної  державної адміністрації – за планування і координацію роботи  щодо  попередження   і  профілактики  корупційних  проявів;

- УБИЙВОВКА Сергія Володимировича, головного спеціаліста- юрисконсульта апарату райдержадміністрації – за практичну  реалізацію  заходів   щодо  запобігання   та   виявлення   корупції.

2. Внести  відповідні  зміни і доповнення до функціональних повноважень  голови  районної  державної  адміністрації  та посадової інструкції головного спеціаліста- юрисконсульта апарату райдержадміністрації.

3. Начальникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації (Мотузка Н.В.), відділу фінансів райдержадміністрації  (Яресько Н.В.), відділу  культури  та туризму  райдержадміністрації           (Гудзь С.В.), завідувачу сектору освіти,  сім’ї,  молоді  та  спорту  райдержадміністрації (Зінченко В.Г.), своїми наказами визначити уповноважених  осіб  з  питань  запобігання та виявлення корупції в підрозділах.

4. Визнати  таким,  що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації  від  11.09.2017 № 300 „Про  визначення уповноважених  осіб  з  питань  запобігання  та  виявлення  корупції  в  районній  державній  адміністрації”.

5. Контроль  за  виконанням    розпорядження   залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                           А. КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір