Про включення Товариства з обмеженою відповідальністю „Примор’я” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забе

12.03.2019

12.03.2019                                                                                                           № 46

Про включення  Товариства з обмеженою відповідальністю „Примор’я” до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної
операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській  областях

Відповідно до статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”,  з метою належної організації та проведення заходів соціальної  та професійної  адаптації  й психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної  операції  та осіб,  які  здійснювали  заходи  із  забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та  введення  до переліку  суб’єктів,  що  надають  послуги  із  психологічної  реабілітації:

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І)  включити  Товариство  з  обмеженою  відповідальністю „Примор’я”  до  переліку  суб’єктів  надання послуг  із психологічної реабілітації  постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної     операції     та     особам,     які     здійснювали    заходи    із забезпечення  національної  безпеки  і  оборони,  відсічі  і стримування збройної  агресії  Російської  Федерації  у  Донецькій  та  Луганській  областях.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації  Колесніченка  А.В.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної                                                                         І. ЧЕРКУН

адміністрації