Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування в прийомну сім’ю Чугуй П.А.

22.05.2019

22.05.2019                                                                                                              № 82

Про   влаштування    дитини, позбавленої     батьківського   піклування   в   прийомну   сім’ю Чугуй  П.А.

Відповідно  до  статей  6, 13, 23, 41  Закону  України  „Про  місцеві державні адміністрації”, статті 1, 3 Закону України „Про забезпечення організаційно - правових умов  соціального захисту дітей - сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування”, постанови  Кабінету Міністрів України  від 26.04.2002  № 565  „Про  затвердження  Положення  про  прийомну  сім’ю”,  враховуючи  рішення  Комісії  з  питань  захисту  прав  дітей при   райдержадміністрації   від   22  травня  2019 року,  на  підставі  заяви  Чугуй  Павліни  Анатоліївни  від  15.05.2019,  та  висновку  служби  у  справах дітей  райдержадміністрації  від  17.05.2019:

1.  Службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  (Гмиря Ю.А.):

влаштувати  23.05.2019  на  виховання  та  спільне  проживання  в прийомну  сім’ю  дитину,  позбавлену  батьківського  піклування  Шутову Аліну  Олександрівну,  02.03.2010  року  народження  (згідно  з  додатком);

забезпечити укладення договору про влаштування на виховання та спільне  проживання  дитини  у  прийомній  сім’ї;

надати  прийомній  матері  документи  на  прийомну  дитину;

здійснювати  контроль  за  умовами  проживання  та  виховання  дитини  в  прийомній  сім’ї;

щороку  готувати  звіт  про стан утримання і розвиток дитини в прийомній сім’ї та надавати його до 15 січня службі у справах дітей  Полтавської   обласної   державної   адміністрації.

2. Покласти  на  прийомну матір Чугуй П.А. персональну відповідальність  за  збереження життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток  прийомної  дитини.

3. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Даценко С.М.):

закріпити  соціального  працівника  за  прийомною  сім’єю;

забезпечити  здійснення соціального супроводження з метою надання комплексу  послуг,  спрямованих  на  створення належних умов функціонування   на  період  перебування  в  ній  прийомної  дитини;

надавати  службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  інформацію  про  ефективність  функціонування  прийомної  сім’ї   щороку  до  25  грудня.

4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І.):

призначити  та  забезпечити  виплати  державної  соціальної  допомоги  на  прийомну  дитину  та  грошового  забезпечення  за  надання  соціальних послуг  у  прийомній  сім’ї  Чугуй   Павліни   Анатоліївни;

здійснювати  зазначені  виплати  щомісяця  до  20  числа.

5.  Рекомендувати  директору комунального некомерційного підприємства „Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної  ради  Полтавської  області”  (Черкун  Ю.Є.):

забезпечити  проходження  двічі  на  рік  прийомною  дитиною  медичного  огляду та, у разі потреби,  здійснення  диспансерного нагляду  за нею;

надавати службі у справах дітей  райдержадміністрації  інформацію  про стан здоров’я прийомної дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій  лікарів  щороку  до  25  грудня.

6.  Рекомендувати  Комунальному некомерційному підприємству „Центр первинної медико-санітарної допомоги Решетилівської районної ради Полтавської  області”  (Лугова Н.І):

визначити  сімейного  лікаря (за згодою) загальної практики сімейної  медицини  за принципом територіального обслуговування для надання  медичних  послуг  дитині,  яка  влаштована  до  прийомної  сім’ї;

надавати  службі  у  справах  дітей  райдержадміністрації  звіт  про стан здоров’я прийомної дитини, дотримання прийомними батьками рекомендацій   сімейного  лікаря  щороку  до  25  грудня.

7. Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Зінченко.В.Г.):

забезпечити право прийомної дитини на здобуття загальної середньої освіти,  а  у  разі  потреби – індивідуального  навчання;

надавати службі у справах дітей райдержадміністрації звіт про рівень розвитку та знань дитини, наявність шкільного одягу та приладдя, систематичність  відвідування  уроків,  своєчасність і якість виконання дитиною  домашніх завдань, відвідування гуртків, секцій, позашкільних заходів,  участь  прийомних  батьків  у  вихованні  дитини щороку до 25 грудня.

забезпечити  прийомну  дитину   щорічним  пільговим   оздоровленням.

8.  Рекомендувати  Решетилівському  відділенню  поліції  Глобинського відділу  поліції  ГУНП  в  Полтавській  області  (Перепелиця В.В.)  надавати службі у  справах  дітей  райдержадміністрації  звіт  про  наявність/відсутність проявів  асоціальної  поведінки  з  боку  прийомної  дитини  та  з  боку прийомних  батьків   щороку  до  25  грудня.

9. Координацію  роботи  по  виконанню  цього  розпорядження  покласти на  службу  у  справах  дітей  райдержадміністрації  (Гмиря Ю.А.),  контроль  за виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                          А. КОЛЕСНІЧЕНКО