Про внесення змін до Порядків проведення особистого та виїзного прийомів громадян

18.02.2019

18.02.2019                                                                                                          №  35

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Полтавській області

25 лютого 2019 р. за №104/3221

Відповідно  до  статті  22  Закону  України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та з метою належної організації використання громадянами  права  на  звернення  під  час  особистого  та  виїзного  прийомів громадян  керівництвом  Решетилівської  райдержадміністрації:

1. Внести до Порядку проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 липня 2008 року № 294, зареєстрованому   в    Решетилівському    районному     управлінні      юстиції  25  липня  2008  року  за  №  5/123  (далі - Порядок),  такі  зміни:

1) пункт  2  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„2. Особистий прийом громадян керівництвом райдержадміністрації проводиться згідно з затвердженим графіком в установленні дні з 09.00 до 15.00, в приміщенні адміністративного будинку райдержадміністрації, що знаходиться  за  адресою:  місто  Решетилівка,  вул.  Покровська, 17.”;

2) пункт  4  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„4. Керівництвом райдержадміністрації проводиться першочерговий  прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України  „Мати-героїня”.

Особлива  увага  приділяється  вирішенню  проблем,  з якими звертаються   ветерани   війни   та   праці,  особи  з  інвалідністю,  громадяни,  які  постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи,  багатодітні сім’ї, одинокі  матері  та  інші  громадяни,  які  потребують  соціального  захисту  та підтримки.”;

3) у пункті  6  Порядку  розділовий  знак  та  слова  „керівником  апарату райдержадміністрації”  виключити;

4) пункт  7  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„7. Попередній запис на особистий прийом до керівництва райдержадміністрації   проводиться   відповідальним   працівником  райдержадміністрації  щоденно   з  08.00  до  12.00,  з 15.00 до 17.00 (у п'ятницю  з  14.00  до  16.00) за  адресою: місто Решетилівка,  вул.  Покровська,  17,  а  також  за  телефоном  2-12-47.”;

5) пункт  18  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„18.  Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації  забезпечує:

першочерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв  Соціалістичної  Праці,  осіб  з  інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким  присвоєно  почесне  звання  України  „Мати-героїня”;

своєчасне  інформування  осіб,  які  записалися  на  особистий прийом, про перенесення з поважних причин часу чи дня прийому громадян керівництвом  райдержадміністрації.

Особлива  увага  приділяється  вирішенню  проблем,  з якими звертаються ветерани війни та праці, особи з інвалідністю, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері  та  інші  громадяни,  які потребують соціального захисту та підтримки.”.

2. Внести до Порядку проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   районної   державної  адміністрації  від  16 липня 2008 року  № 294,  зареєстрованому  в  Решетилівському  районному  управлінні  юстиції   25 липня 2008 року за № 6/124 (далі - Порядок), такі  зміни:

1) пункт  1  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„1. Голова районної державної адміністрації та його заступники здійснюють виїзні прийоми громадян відповідно до Закону України                     „Про звернення громадян”,  Указу  Президента  України  від  07  лютого  2008 року  №  109/2008  „Про  першочергові  заходи  щодо  забезпечення  реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” відповідно до розподілу функціональних  повноважень.”;

2) пункт  9  Порядку  викласти  у  такій  редакції:

„9. Керівництвом райдержадміністрації проводиться першочерговий прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці,  осіб  з  інвалідністю  внаслідок  війни,  учасників  бойових  дій,  жінок, яким  присвоєно  почесне  звання  України  „Мати-героїня”.

Особлива  увага  приділяється  вирішенню  проблем,  з якими звертаються ветерани  війни  та праці, особи  з  інвалідністю,  громадяни,  які постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи,  багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни,  які  потребують соціального захисту та підтримки.”.

3. Головному спеціалісту-юрисконсульту апарату райдержадміністрації (Убийвовк С.В.)  забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області  та  забезпечити  після  реєстрації  оприлюднення  цього  розпорядження  в  засобах  масової  інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5.   Контроль  за  виконанням  цього  розпорядження  залишаю  за  собою.

районної  державної

адміністрації                                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ