Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2019 № 20

23.01.2020

23.01.2020                                                                                                              № 8

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від  06.02.2019 № 20

В  зв’язку  з  кадровими  змінами:

внести  зміни  до  складу  комісії  щодо  розгляду  заяв  з виплати грошової  компенсації  за  належні  для  отримання  жилі  приміщення  деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а  також  членів  їх  сімей  ввівши   у  склад  комісії  замість  Малиш Тетяни Анатоліївна – Момот Дмитра Сергійовича – начальника відділу сім’ї, соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Решетилівської  міської  ради (за згодою).

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір