Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 22.12.2018 № 375

27.05.2019                                                                                                            № 87

Про внесення змін до

розпорядження голови

від 22.12.2018 № 375

Відповідно  до пунктів 6-9 регламенту Решетилівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови  райдержадміністрації    від  19.07.2002  № 290  „Про  регламент Решетилівської районної  державної  адміністрації”  (у редакції  розпорядження голови районної  державної  адміністрації від 03.07.2018 року  № 207 „Про  внесення змін  до  розпорядження  голови районної державної адміністрації від 19.07.2002 № 290”):

1.  Внести зміни до розділу ІХ „Перелік пропозицій щодо підготовки  проектів  регуляторних актів, що плануються  до видання  в районі” плану роботи райдержадміністрації на 2019 рік затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації  від  22.12.2018 № 375 „Про затвердження  плану  роботи   районної   державної    адміністрації   на  2019  рік”.

2. Затвердити  план  роботи  районної  державної  адміністрації на 2019 рік   виклавши   його  у   новій  редакції  (додається).

3. Першому  заступнику,  заступнику  голови,  керівнику апарату районної  державної  адміністрації,  начальникам  управлінь,  відділів  і  секторів  райдержадміністрації,   інших  служб  забезпечити   своєчасну  підготовку   та   виконання   запланованих   заходів.

районної  державної

адміністрації                                                                         Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
plan_na_2019_rik.doc423 КБ