Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 30.09.2013 № 210

20.01.2020

20.01.2020                                                                                                              № 7

Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від  30.09.2013  № 210

Відповідно  до   пунктів  3  та  4 статті 48 Закону  України „Про зайнятість населення”, Порядку утворення спеціальних комісій для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростання безробіття під час  масового вивільнення працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 305 та з метою розроблення і вжиття комплексу  заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового  вивільнення  працівників,  в  зв’язку  з  кадровими  змінами:

1. Затвердити склад спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростання  безробіття під час масового вивільнення працівників  в  новій  редакції,  що  додається.

2. Контроль  за  виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації   Колесніченка А.В.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН