Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.10.2016 № 260

12.02.2019                                                                                                              № 25

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної  адміністрації

від 11.10.2016  № 260

Відповідно до статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,   постанови   Кабінету   Міністрів  України   від  14  червня  2002 року  №  843 „Про  затвердження  Загального  положення про спеціальну Урядову  комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і Загального положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру регіонального, місцевого та  об'єктового рівня”,  з  метою  належної  організації робіт  щодо  ліквідації   надзвичайних  ситуацій  та  у  зв’язку  з  кадровими  змінами:

1.  Затвердити склад районної спеціальної комісії з ліквідації надзвичайних  ситуацій техногенного  та природного  характеру в новій редакції, що  додається.

2. Визнати  таким,  що  втратило чинність,  розпорядження  голови райдержадміністрації від 15.11.2017 № 422 „Про внесення змін до розпорядження   голови   районної   державної   адміністрації   від  11.10.2016  № 260”.

3. Контроль   за   виконанням   розпорядження  покласти на першого заступника   голови   райдержадміністрації    Черкуна  І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad_dono25.doc39 КБ