Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.10.2016 № 259

12.02.2019                                                                                                              № 24

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної  адміністрації

від 11.10.2016  № 259

Відповідно  до  статей  6,  39  Закону  України   „Про  місцеві  державні адміністрації”, статей  18, 33  Кодексу  цивільного  захисту  України,  постанови   Кабінету   Міністрів  України  від  09  січня  2014  року   №  11  „Про  затвердження  Положення   про   єдину  державну  систему  цивільного  захисту”,  постанови  Кабінету  Міністрів  України  від  30  жовтня  2013 року № 841  „Про затвердження  Порядку  проведення евакуації  у  разі  загрози  виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та  природного  характеру”,  з  метою  удосконалення  організаційного  механізму  забезпечення  проведення евакуації  населення  на  території  району,  оперативного  вирішення  питань, пов’язаних  із заходами  проведення  евакуації,  а  також  координації  і  контролю  комплексу   робіт  і  заходів  у  цій  сфері  та  у  зв’язку  з  кадровими  змінами:

1.  Затвердити  посадовий  склад   районної  евакуаційної  комісії в новій редакції,   що   додається.

2. Визнати таким,  що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 15.11.2017 № 421 „Про внесення змін до розпорядження   голови   районної   державної   адміністрації   від  11.10.2016  № 259”.

3. Контроль   за   виконанням   розпорядження  покласти на першого заступника  голови   райдержадміністрації   Черкуна  І.П.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації

ДолученняРозмір