Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 15.09.2015 № 196

13.02.2019

13.02.2019                                                                                                             № 32

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної  адміністрації

від 15.09.2015  № 196

Відповідно  до  постанови  Кабінету Міністрів України від 17 червня  2015  року  №  409  «Про  затвердження  Типового  положення  про  регіональну  та   місцеву   комісію  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій»  та  з метою вдосконалення роботи з питань техногенно-екологічної   безпеки  та   надзвичайних   ситуацій:

1. Внести зміни до складу районної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та  надзвичайних  ситуації  (далі - комісія)  та  затвердити її  посадовий  склад  в  новій  редакції,  що  додається.

2.  Контроль   за   виконанням   розпорядження  залишаю за собою.

районної  державної

адміністрації                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
sklad_do_no32.doc48.5 КБ