Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.05.2018 № 153 (зі змінами)

13.02.2020

13.02.2020

м. Решетилівка

№ 45

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.05.2018 № 153 (зі  змінами)

В  зв’язку  з  кадровими  змінами:

внести  зміни  до  складу  комісії  з  питань  проведення  соціальної  та професійної  адаптації  й  психологічної  реабілітації  постраждалих  учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали  заходи  із  забезпечення  національної  безпеки  і  оборони,  відсічі і  стримування  збройної  агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській  областях, ввівши  у  склад  комісії  замість  Педак Наталії Василівни – Маліч Олену Іванівну, завідувача сектору персоніфікованого обліку пільг відділу соціального захисту окремих категорій громадян управління  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО