Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21.05.2018 № 153

12.03.2019

12.03.2019                                                                                                           № 45

Відповідно   до   постанови   Кабінету   Міністрів   України  від  20.02.2019  № 173 „Про  внесення  змін до постанов Кабінету Міністрів України від  31  березня  2015  р.  № 179   і   від  21 червня 2017 р. № 432”  внести  зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 21.05.2018 №153 „Про створення  комісії  з  питань  проведення  соціальної  та  професійної  адаптації й психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих  учасників  Революції  Гідності”:

1. Назву  розпорядження  викласти  в  такій  редакції  „Про  створення комісії з питань  проведення соціальної та професійної адаптації й психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення  національної  безпеки  і  оборони,  відсічі  і  стримування збройної  агресії  Російської  Федерації  у  Донецькій  та  Луганській  областях”.

2. Назву комісії  викласти  в  такій  редакції  „Комісія  з питань проведення соціальної та професійної адаптації й психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції  та  осіб,  які  здійснювали  заходи  із забезпечення  національної безпеки  і  оборони,  відсічі  і  стримування  збройної  агресії Російської Федерації  у  Донецькій  та  Луганській  областях”.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної                                                                         І. ЧЕРКУН

адміністрації