Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 27.12.2016 № 338

19.03.2019                                                                                                            № 51

Про внесення змін до розпорядження

голови  районної  державної

адміністрації  від  27.12.2016  № 338

Відповідно  до статті  12 Закону  України  „Про адміністративні послуги”, змін,  що  вносяться  до  розпорядження   Кабінету   Міністрів   України   від   16 травня 2014 року  № 523-р  „Деякі  питання  надання  адміністративних  послуг  органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”,    затверджених    розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України  від  11 жовтня 2017 року № 782-р,  та  з  метою  спрощення  та  упорядкування  механізму надання адміністративних послуг через відділ з питань надання адміністративних   послуг   Решетилівської   районної  державної   адміністрації:

1.  Внести зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з питань надання адміністративних послуг Решетилівської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.12.2016 № 338 „Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ з питань надання адміністративних послуг  Решетилівської  райдержадміністрації”  (зі  змінами), виклавши  його  в  новій  редакції  (додається).

2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  залишаю  за  собою.

Виконувач  обов’язків

голови  районної  державної                                                                         І. ЧЕРКУН

адміністрації