Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації

06.02.2019

06.02.2019                                                                                                              № 19

Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з питань  розгляду  звернень громадян при районній державній  адміністрації

Відповідно  до статей  6, 39  Закону України „Про місцеві державні адміністрації” в зв’язку із кадровими змінами та з метою підвищення ефективності   роботи   зі   зверненнями   громадян:

1. Внести  зміни  до  складу  постійно  діючої  комісії  з  питань  розгляду звернень громадян при районній державній адміністрації, затвердженої розпорядженням  голови  районної державної адміністрації  від 03.03.2008 № 87 „Про   заходи  з організації виконання Указу  Президента України від 07.02.2008 № 109/2008” (зі змінами)  виклавши  в  новій  редакції, що додається.

2. Визнати  таким,  що  втратило чинність, розпорядження голови районної  державної адміністрації від 03.03.2008 № 87 „Про  заходи з організації виконання Указу  Президента України від 07.02.2008 №109/2008” (зі змінами) в частині затвердження складу постійно діючої комісії з питань розгляду  звернень  громадян  при  райдержадміністрації.

Виконувач обов’язків голови

районної  державної

адміністрації                                                                          І. ЧЕРКУН

ДолученняРозмір