Про внесення змін до структури апарату райдержадміністрації

11.02.2019                                                                                                              № 22

Про внесення змін до структури

апарату райдержадміністрації

Відповідно  до  статей  5,  6,  41,  47  Закону  України  „Про місцеві державні  адміністрації”,  статті  43,  пункту  1  частини  1  статті  87  Закону України  „Про  державну  службу”,   постанов  Кабінету  Міністрів  України  від 12 березня 2005 року № 179 „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій” (із змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної,  Київської  та  Севастопольської   міської,    районної,    районної  в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій” (із змінами),  розпорядження голови облдержадміністрації від 30.01.2019 № 69 „Про встановлення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій”,   розпорядження    голови   райдержадміністрації   від  11.02.2019  № 21 „Про  встановлення  граничної   чисельності  працівників  структурних підрозділів  райдержадміністрації” та з метою ефективного використання   чисельності    апарату    райдержадміністрації:

1.  Скоротити   посади:

-  головного  спеціаліста   апарату  райдержадміністрації – 1 одиниця;

- головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації – 1 одиниця.

2. Затвердити перелік посад, структурних підрозділів апарату  райдержадміністрації  та  їх  граничну  чисельність (додається).

3. Сектору    управління   персоналом   апарату  райдержадміністрації  (Чех Л.М.) та відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації  (Хлистун Ю.В.)  внести  зміни   до  штатного  розпису апарату   райдержадміністрації    та    затвердити    їх  в  установленому  порядку.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації   від   19.06.2018  № 192  „Про  внесення  змін до структури апарату та несамостійних структурних підрозділів райдержадміністрації”  в частині,  що  стосується  апарату  райдержадміністрації.

5.  Контроль  за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації  Лисенка  М.В.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
dodat_no22.doc52.5 КБ