Про внесення змін до структури відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації

02.04.2020

02.04.2020

м. Решетилівка

№ 85

Відповідно до статей 5, 6, 41, 47 Закону України  „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179 „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій” (із змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій” (із змінами), Положення про відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Решетилівського районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.01.2020 № 11, та з метою ефективного використання чисельності відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації:

1. Внести зміни до структури відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації:

скоротити посаду спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  райдержадміністрації – 1 одиниця;

ввести посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації – 1 одиниця.

2. Відділу управління персоналом, з питань організаційної та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації (Чех Л.М.) та відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Хлистун Ю.В.) внести зміни до штатного розпису та затвердити його в установленому порядку.

3. Начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Приходько М.О.) привести у відповідність до законодавства посадові інструкції працівників відділу.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Лисенка М.В.

Голова                                                                                                   І.ЧЕРКУН