Про встановлення граничної чисельності працівників структурних підрозділів райдержадміністрації

11.02.2019                                                                                                              № 21

Про  встановлення   граничної

чисельності    працівників

структурних   підрозділів

райдержадміністрації

Відповідно    до    статей    5,   6,  41,   47   Закону   України   „Про   місцеві державні   адміністрації”,   постанов   Кабінету   Міністрів   України   від 12 березня 2005 року № 179 „Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих  державних адміністрацій” (із змінами), від 18 квітня 2012 року № 606 „Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної,  Київської   та   Севастопольської     міської,  районної,  районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій” (із змінами), розпорядження  голови  облдержадміністрації  від  30.01.2019  № 69  „Про встановлення граничної чисельності працівників районних державних адміністарцій”:

1. Установити  граничну чисельність працівників структурних підрозділів  райдержадміністрації  згідно  з  додатком.

2. Керівнику  апарату  райдержадміністрації  (Лисенко М.В.),  начальнику управління  соціального  захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко Г.І)  внести  зміни  до  штатних  розписів  апарату  та  управління,  попередити  працівників  апарату  та  управління  про  скорочення граничної чисельності працівників, можливе наступне вивільнення та забезпечити   дотримання   чинного   законодавства   при   вивільненні.

Відповідальним  виконавцям  розпорядження  про  виконання  повідомити  сектор  управління  персоналом  апарату  райдержадміністрації  до 25  лютого  2019  року.

3.  Контроль  за  виконанням   розпорядження  залишаю  за  собою.

Голова

районної  державної                                                                        Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

ДолученняРозмір
dodatno_21.doc36 КБ