21.02.2020

№ 33

Зареєстровано в Північно-Східному

Міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Суми)

17 лютого 2020 р.

за №39/39

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу», частини шостої статті 4 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 (зі змінами), Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету затвердженого розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 15 листопада 2018 року № 963, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 21 листопада 2018 року за № 271/3052 та з метою забезпечення контролю за цільовим використанням коштів, що виділяються на фінансування витрат на поховання:

1. Встановити на території Решетилівського району середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, визначені пунктом 3 Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 (із змінами), в розмірі 2513 гривень 10 копійок (дві тисячі п’ятсот тринадцять гривень 10 копійок).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Решетилівської районної державної адміністрації від 18 лютого 2019 року № 134 «Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни», зареєстроване  в  Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 25 лютого 2019 року за № 103/3220.

3. Головному спеціалісту-юрисконсульту апарату районної державної адміністрації (Убийвовк С.В.) забезпечити подання цього розпорядження для державної реєстрації до Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) та опублікувати у засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                       А.КОЛЕСНІЧЕНКО

ДолученняРозмір
rozporyadzhennya_no33_vid_10.02.20.pdf1.85 MБ