Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни

18.02.2019

18.02.2019                                                                                                              № 34

Про встановлення середньої ціни             Зареєстровано в Головному територіальному

на    ритуальні    послуги     для                 управлінні  юстиції  у  Полтавській області

забезпечення      безоплатного                   25 лютого 2019 р. за № 103/3220

поховання   учасників  бойових

дій,   постраждалих   учасників

Революції   Гідності   та  осіб  з

інвалідністю  внаслідок  війни

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  статті 14 Закону України „Про поховання та похоронну справу”,  частини  шостої  статті  4  Закону  України „Про  увічнення  перемоги над  нацизмом  у  Другій  світовій  війні  1939-1945  років”, Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі  заслуги  та  особливі  трудові  заслуги  перед Батьківщиною, учасників  бойових  дій  і  інвалідів  війни,  затвердженого постановою Кабінету  Міністрів  України  від  28 жовтня 2004 року № 1445 (зі змінами), Порядку   фінансування   витрат   на  безоплатне  поховання  учасників  бойових  дій,  постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету затвердженого   розпорядженням   голови   Полтавської   обласної  державної   адміністрації  від  15  листопада  2018  року  № 963,   зареєстрованого   в Головному   територіальному    управлінні    юстиції    у   Полтавській  області  21  листопада 2018  року  за  №  271/3052:

1. Встановити  на  території  Решетилівського  району  середню  ціну  на ритуальні  послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових  дій,  постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, визначені пунктом 3 Порядку проведення безоплатного  поховання  померлих  (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги  та   особливі   трудові   заслуги   перед     Батьківщиною,   учасників бойових    дій    і     інвалідів      війни,    затвердженого    постановою   Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 (із змінами), в розмірі 2 213,80  гривень  (дві  тисячі  двісті  тринадцять  гривень  80  копійок).

2.  Головному спеціалісту-юрисконсульту  апарату  райдержадміністрації  (Убийвовк С.В.) забезпечити  подання  цього  розпорядження  для  державної реєстрації  до  Головного  територіального  управління  юстиції  у  Полтавській області  та  опублікувати  у  засобах  масової  інформації.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4.  Контроль  за виконанням цього розпорядження покласти на заступника  голови  районної  державної  адміністрації   Колесніченка А.В.

районної  державної

адміністрації                                                                            Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ