Про заходи з попередження поширення коронавірусної інфекції на території Решетилівського району

12.03.2020

12.03.2020

м. Решетилівка

№ 64

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, статті 6, пункту 9 статті 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 30 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, з врахуванням положень Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 ,,Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”:

1. Призупинити освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти на території Решетилівського району з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року включно.

2. Заборонити проведення всіх масових заходів у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників) на території Решетилівського району терміном з 12.03.2020 року по 03.04.2020 року.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, розташованих на території Решетилівського району впровадити щоденне вологе прибирання та дезінфекцію приміщень не менше 3 разів за робочу зміну.

4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, що розташовані на території Решетилівського району забезпечити направлення до лікарняних закладів працівників з ознаками інфекційних захворювань.

5. Рекомендувати керівникам закладів громадського харчування обмежити проведення масових заходів.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконувач

обов’язків голови                                                                          А.КОЛЕСНІЧЕНКО