Про закінчення терміну перебування Компанійця Євгенія Віталійовича, 10.02.2012 року народження, в сім’ї патронатного вихователя

19.06.2019

19.06.2019                                                                                                            № 99

Про  закінчення терміну перебування Компанійця Євгенія Віталійовича, 10.02.2012 року народження, в сім’ї патронатного вихователя

Відповідно  до  пункту  1  статті  23  Закону  України  ,,Про  місцеві державні  адміністрації”,  статей  252,  253,  256  Сімейного  кодексу  України, частини  2  статті  23  Закону  України  ,,Про  охорону  дитинства”,  Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування  дитини  в  сім’ї  патронатного  вихователя  та  Порядку  оплати послуг  патронатного  вихователя  та виплати соціальної допомоги на утримання  дитини  в  сім’ї патронатного вихователя, затверджених Постановою  Кабінету  Міністрів  України  від 16.03.2018 № 148  ,,Деякі питання  здійснення  патронату  над  дитиною”,  враховуючи  рішення  комісії  з  питань  захисту  прав  дитини  районної державної адміністрації від 18.06.2019 № 8  та  в  зв’язку  з  закінченням  терміну  перебування малолітнього  Компанійця  Євгенія  Віталійовича,  10.02.2012 року народження в   патронатній  сім’ї  Бізні  Володимира  Станіславовича:

1. Завершити  термін перебування малолітнього Компанійця Євгенія Віталійовича,  10.02.2012 року  народження,  у  сім’ї  патронатного  вихователя Бізні   Володимира  Станіславовича,  за  адресою:  вулиця  Джерельна, 27,  місто  Решетилівка,  Полтавська  область.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Пономаренко  Г.І.):

2.1.  Припинити  виплату  соціальної  допомоги  на  утримання  дитини  в сім’ї  патронатного  вихователя  з  18.06.2019  року;

2.2. Здійснити  виплати  соціальної  допомоги  з  18.06.2019 по 24.06.2019 за  надання  підтримки  та  консультації щодо догляду, виховання та реабілітації  дитини.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови   районної   державної   адміністрації   Колесніченка  А.В.

Голова

районної  державної                                                                 Р. ПЕРЕПЕЛИЦЯ

адміністрації